Taso   Taitokisat

Tampere Futsal 2017-2018 ilmoittautuneet joukkueet

01:19:02

Naiset

Futsal Naiset Kakkonen (10)

Apassit
FC Nokia/2
JanPa
MAD MAX
Mahti
PJK
PP-70
TKT
TP-49
TPV B1

Futsal Naiset Liittocup (4)

ACE
FC Nokia
Ilves FS
Ylöjärven Ilves

Pojat

Futsal P20 (0)

Futsal P17 (8)

Apassit /2
JanPa
LeKi-futis
PYRY/-02
TaPa
TP-49
Tuisku
Ylöjärven Ilves

Futsal P17 Jatko (8)

Apassit /2
JanPa
LeKi-futis
PYRY/-02
TaPa
TP-49
Tuisku
Ylöjärven Ilves

Futsal P17 SM-piirikarsinta (4)

Apassit /2
JanPa
TaPa
Ylöjärven Ilves

Futsal P17 SM-aluekarsinta (7)

FC Rauma
Ilves/FS Keltainen
JanPa
Koitto
LLuja
TaPa
Ylöjärven Ilves

Futsal P15 Liiga (8)

FC Kangasala
FC Vapsi
Ilves
Ilves/FS
IPa/Futsal
PJK
TaPa
TPV/03

Futsal P15 Ykkönen (8)

FC Kangasala/Mustat
LeKi-futis
Pato (2)
TaPa/pun.
TP-49/valkoinen
TPV/Punainen
Tuisku
Ylöjärven Ilves

Futsal P15 SM-piirikarsinta (6)

FC Kangasala
Ilves/FS
IPa Futsal
PJK
TaPa
Ylöjärven Ilves

Futsal P15 SM-aluekarsinta (7)

FC Kangasala
LLuja
MuSa 1
PJK
SalPa Valkoinen
TPK 03
Ylöjärven Ilves

Futsal P14 Alueliiga (4)

EuPa
Ilves/FS Keltainen
LoPS Black
ToTe

Futsal P14 Liiga (4)

Ilves/FS Keltainen
Ilves/T05
LeKi-futis
Ylöjärven Ilves/Punainen

Futsal P14 Ykkönen (7)

Apassit
FC Kangasala/Kotkat
Ilves/FS-04 Vihreä
PYRY
TaPa
TPV/valkoinen
Ylöjärven Ilves/Sininen

Futsal P13 Liiga (5)

FC Kangasala/Kotkat
Ilves/Pirkkala
LeKi-futis
Mad Max
PJK/ Sininen

Futsal P13 Ykkönen (12)

FC Kangasala/Haukat
Ilves FS
Ilves/Pirkkala vihreä
Ilves/Viinikka 05
NoPS/Musta
NoPS/Valkoinen (2)
ParVi
PJK/ Valkoinen
TaFA
TPV/punainen
Tuisku
Ylöjärven Ilves

Futsal P12 Liiga (5)

FC Kangasala/06-Mustat
FJK/Portugali
Ilves/07
Ilves/FS-06
TP-49

Futsal P12 Ykkönen (13)

Apassit/Futsal
FC Kangasala/06-Punaiset
FC Kangasala/valkoinen
FJK/Brasilia
LeKi-futis
PJK
Pyry
TaPa
TKT
TP-49/valkoinen
TPV/valkoinen
TPV/Vihreä
Ylöjärven Ilves

Futsal P11 Liiga (10)

FC Kangasala/Musta
Ilves/07 keltainen
Ilves/08
LeKi-futis FS
Mad Max
NoPS/Keltainen
PYRY/-07 (2)
TPV/07 Punainen
TPV/08
Ylöjärven Ilves/T07

Futsal P11 Ykkönen (13)

FC Kangasala/Punainen
FC Kangasala/Valkoinen
Ilves/07 Vihreä
Ilves/FS 07-08
LeKi-futis/Valkoinen
Loiske/Oranssi
NoPS/Musta
PYRY
TPV/07 Valkoinen (3)
Tuisku
ViiPV/07 FS
Ylöjärven Ilves/Punainen
Ylöjärven Ilves/Sininen

Futsal P10 Liiga (5)

Ilves/08 keltainen
Ilves/09
Loiske/08 Oranssi
TPV/09 Punainen
TPV/punainen

Futsal P10 Ykkönen (9)

Apassit
FC Kangasala/Musta
LeKi-futis
Loiske/08 Musta
NoPS/09 Keltainen
PP-70
TaPa
TP-49
TPV/valkoinen

Futsal P9 Liiga (7)

Ilves/09 Keltainen
Ilves/10
LeKi-futis/Sininen
MAD MAX
NoPS/Musta
TPV/valkoinen
Ylöjärven Ilves/Punainen

Futsal P9 Ykkönen (9)

FC Kangasala/Musta
LeKi-futis/Valkoinen
NoPS/Valkoinen
PJK/Sininen
TaFA
TP-49/valkoinen
TPV/Vihreä
Tuisku
Ylöjärven Ilves/Sininen

Futsal P8 Liiga (5)

FC Kangasala/Musta
Ilves/10 Keltainen
LeKi-futis/Sininen
NoPS/Keltainen
TPV/Punainen

Futsal P8 Ykkönen (7)

FC Kangasala/Punainen
LeKi-futis/Valkoinen
NoPS/11
NoPS/Musta
PJK
TP-49/valkoinen
TPV/Valkoinen

Futsal P7 (7)

LeKi-futis/2011
NoPS/Keltainen
NoPS/Valkoinen
TP-49/valkoinen
TPV/Punainen (1)
TPV/Valkoinen
Ylöjärven Ilves

Piirijoukkue (0)

Piirijoukkueet

Koulufs 5-6 lk pojat (47)

A1
A1/B2 H
A1/B2 V
A2
B1
B1/A2 H
B1/A2 V
B2
C1/D2
D1/C2
Finaali: välierä 1 voittaja
Hattula
Hämeenkyrö
Janakkala
Lentävänniemi
Linnainmaa
Lohko A1
Lohko A2
Lohko A3
Lohko B1
Lohko B2
Lohko B3
Lohko C1
Lohko C2
Lohko C3
Lohko D1
Lohko D2
Lohko D3
Messukylä
Nokia
Orivesi
Peltolammi
Pohjois-Hervanta
Pronssi: välierä 1 häviäjä
Rahola
Sampo
Saukonpuisto
Sorila
Svenska Samskolan
Tammela
Tampere
Välierä 1: A1/B2
Välierä 2 B1/A2
välierä 2 häviäjä
välierä 2 voittaja
Wivi Lönn
Ylöjärvi

Koulufs 5-6 lk tytöt (35)

A1
A1/B2 H
A1/B2 V
A2
B1
B1/A2 H
B1/A2 V
B2
Hattula
Hämeenkyrö
Janakkala
Linnainmaa
Lohko A1
Lohko A2
Lohko A3
Lohko A4
Lohko B1
Lohko B2
Lohko B3
Lohko B4
Nokia
Orivesi
Pohjois-Hervanta
Rahola
Sampo
Sorila
Tammela
Tampere
Vuores
välierä 1 häviäjä
välierä 1 voittaja
välierä 2 häviäjä
välierä 2 voittaja
Wivi Lönn
Ylöjärvi

Koulufs 7-8 lk pojat (40)

C1/D2
D1/C2
Etelä-Hervanta
Finaali: välierä 1 voittaja
Hatanpää
Hämeenkyrö
Juhannuskylä
Kaarila
Kaukajärvi
Kämmenniemi
Lielahti
Linnainmaa
Lohko A1
Lohko A2
Lohko A3
Lohko B1
Lohko B2
Lohko B3
Lohko C1
Lohko C2
Lohko C3
Lohko D1
Lohko D2
Lohko D3
Nokia
Orivesi
Pohjois-Hervanta
Pronssi: välierä 1 häviäjä
Sampo
Samskolan
Saukonpuisto
Steiner
Tampere
Tesoma
Välierä 1: A1/B2
Välierä 2 B1/A2
välierä 2 häviäjä
välierä 2 voittaja
Wivi Lönn
Ylöjärvi

Koulufs 7-8 lk tytöt (28)

A-lohkon 1.
A-lohkon 2.
A-lohkon 3.
B-lohkon 1.
B-lohkon 2.
B-lohkon 3.
C-lohkon 1.
C-lohkon 2.
C-lohkon 3.
Etelä-Hervanta
FISTA
Hatanpää
Juhannuskylä
Kaarila
Kaukajärvi
Kämmenniemi
L1
L2
L3
L4
Linnainmaa
Nokia
Orivesi
Sampo
Tampere
Tesoma
Wivi Lönn
Ylöjärvi

Piirijoukkue (0)

Futsal-Liiga harjoitus (8)

FC Rauma
GFT
KaDy
Leijona Futsal
PJK
PP-70
SoVo
X

Naisten Futsal-Liiga harjoitus (2)

Ilves
YIlves

Futsal Kakkonen harjoitus (2)

PJK 2
YIlves