Taso   Taitokisat

Tampere Futsal 2018-2019 ilmoittautuneet joukkueet

01:54:54

Miehet

FM Liittocup (7)

ACE
Akaa Futsal
Ilves FS
Loiske
Mad Max
PJK
PP-70

Futsal Kakkonen (10/10)

Comeback FS
I-Kissat
IkU
NoPS
ParVi/M
PJK/2
TP-49
VehU
WFT
Ylöjärven Ilves/FS

Futsal Kolmonen (8/8)

ACE/2
Exodus
FC Vihniö
Fenix FT
KaVo
PP-70/2
TaPa
Valo

Futsal Nelonen (8)

ACE/3
Apassit
PiPo-79
PoNU Bk/Ilves-Koirat
TahVe
VehU/2
WFT/SorPa
Ylöjärven Ilves/2

Futsal Vitonen (10)

Apassit /2
FC Kangasala
FC Vapsi
LaVe
Mahti
NePa/Obuhov
PJK/3
TP-49/Veikot
Tuisku
UrPS

Futsal M35 (7)

FC Vapsi
KaVo
Leijona Futsal/KKI35
Loiske/KKI-35
PJK
SOHO Seniors
WFT

Futsal M45 (7)

FC SORPA
KaVo
PJK
SOHO Seniors
TamFu
TP-49
TPV

Futsal M50 (4)

KaVo
PJK
TKT
TP-49

FM35 SM-karsinta (2)

KaDy
KaVo

FM40 SM-karsinta (2)

KaVo
PTU

FM45 SM-karsinta (2)

KaVo
PJK

Karsinta Futsal-Ykköseen (2)

AU
WFT

Pojat

Futsal P20 (1)

TaPa

Futsal P17 (11)

FC Kangasala
Ilves/FS
JanPa
LeKi-futis
Pato
PJK
TaPa
TP-49/valkoinen
TPV/2
Tuisku
Ylöjärven Ilves

Futsal P17 Jatko (0)

Futsal P17 SM-piirikarsinta (5)

FC Kangasala
Ilves/FS
JanPa
PJK
Ylöjärven Ilves

Futsal P17 SM-aluekarsinta (6)

AU/FJK YJ
FC Kangasala
Karhu-Futis
LoPS YJ
PJK
Ylöjärven Ilves

Futsal P15 Alueliiga (5)

EuPa
Ilves/FS Keltainen
Lieto
LoPS YJ
Ylöjärven Ilves

Futsal P15 (9)

Apassit
FC Vapsi
FJK (3)
IkU
Ilves
Ilves/FS-04 Vihreä
Ilves/Jaakonmäki
TaPa
Ylöjärven Ilves

Futsal P15 Ykkönen (0)

Futsal P15 SM-piirikarsinta (3)

Ilves/FS Keltainen
Ilves/Jaakonmäki
Ylöjärven Ilves

Futsal P15 SM-aluekarsinta (6)

EuPa
Ilves/FS Keltainen
Ilves/Jaakonmäki
Lieto
LoPS YJ
Ylöjärven Ilves

Futsal P14 Liiga (5)

FC Kangasala
Ilves/Pirkkala
Ilves/T05
Mad Max
PJK/Sininen YJ

Futsal P14 Ykkönen (14)

FC Kangasala/06-Mustat
FC Kangasala/Punainen
Ilves FS
Ilves/Pirkkala vihreä
Ilves/Viinikka 05
LeKi-futis
NoPS/Musta
ParVi
Pato
PJK/Valkoinen YJ2
TKT
TP-49
Tuisku
Ylöjärven Ilves

Futsal P13 Liiga (0)

Futsal P13 (15)

Apassit/Futsal
FC Kangasala/06-Punaiset
FC Kangasala/valkoinen
FJK/06
Ilves/FS-06
LeKi-futis
Pato
PJK
Pyry
TaPa
TKT
TP-49/valkoinen
TPV/Vihreä
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves/P07

Futsal P12 Liiga (7)

FC Kangasala/Musta
Ilves/08
Ilves/T06
LeKi-futis FS
Mad Max
NoPS/Musta
PYRY (4)

Futsal P12 Ykkönen (8)

FC Kangasala/Punainen
Ilves/FS 07
Loiske
PYRY (2)
TPV/07 Punainen
Tuisku
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves/T07

Futsal P11 Liiga (7)

Ilves/08 keltainen
Ilves/09
Ilves/T07
Loiske/Oranssi
NoPS/Keltainen
TaPa
TPV/08

Futsal P11 Ykkönen (8)

Apassit
FC Kangasala/Musta
Loiske/Musta
NoPS/Musta
TKT
TP-49
TPV/punainen
Ylöjärven Ilves

Futsal P10 Liiga (8)

FC Kangasala/Musta
Ilves/09 Keltainen
Ilves/10
Ilves/T08
MAD MAX
NoPS/Musta
TPV/Punainen
Ylöjärven Ilves

Futsal P10 Ykkönen (11)

FC Kangasala/Punainen
FJK/sinivalkoinen
Ilves/09 Vihreä
LeKi-futis/Sininen
NoPS/Valkoinen
PJK
PJK/P9
PYRY
TP-49/valkoinen
Vire/Tornadot (4)
Ylöjärven Ilves/Punainen

Futsal P9 Liiga (11)

FC Kangasala/Musta
Ilves/10 Keltainen
Ilves/10 Vihreä
Ilves/11
Ilves/T09
LeKi-futis/Sininen
MAD MAX/-10
NoPS/11
NoPS/Keltainen
TPV/Punainen
Ylöjärven Ilves

Futsal P9 Ykkönen (10)

Apassit
FC Kangasala/Punainen
FC Kangasala/valkoinen
LeKi-futis/2011
LeKi-futis/Valkoinen
NoPS/Musta
PJK
Tampere United
TP-49/valkoinen
TPV/Valkoinen

Futsal P8 Liiga (0)

Futsal P8 (12)

FC ViP
Ilves
NoPS/12
NoPS/Keltainen
TP-49/valkoinen
TPV City Punainen
TPV City Valkoinen
TPV East Punainen
TPV/Vihreä
Tuisku
VANL/11
Ylöjärven Ilves

Futsal P7 T8 (9)

Ilves/T11
NoPS/Keltainen
NoPS/Musta
TP-49
TPV T
TPV/City Punainen
Tuisku/T
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves/Punainen

Piirijoukkue (0)

Piirijoukkueet

Koulufs 5-6 lk pojat (51)

A1
A1/B2 H
A1/B2 V
A2
Alhoniitty
Annala
B1
B1/A2 H
B1/A2 V
B2
Finaali X
Finaali Y
Fista
Harjuniitty
Hatanpää
Hattula
Hämeenkyrö
Kankaantaka
Kaukajärvi
Koskenmäki
Kämmenniemi
Leinola
Lentävänniemi
Lielahti
Linnainmaa
Linnavuori
Lohko A toinen
Lohko A voittaja
Lohko B toinen
Lohko B voittaja
Lohko C toinen
Lohko C voittaja
Lohko D toinen
Lohko D voittaja
Myllyhaka
Nokia
Nokian koulu
Orivesi
Peltolammi
Pirkkala
Pispala
Pronssi X
Pronssi Y
Rahola
Sampo
Tammela
Tesoma
Tottijärvi-Vahalahti
Viholan koulu
Wivi Lönn
Ylöjärvi

Koulufs 5-6 lk tytöt (46)

A1
A1/B2 H
A1/B2 V
A2
Alhoniitty
Annala
B1
B1/A2 H
B1/A2 V
B2
Fista
Harjuniitty
Hattula
Hämeenkyrö
Kankaantaka
Kaukajärvi
Koskenmäki
Linnaimaa
Linnainmaa
Linnavuori
Lohko A voittaja
Lohko A1 (välierä 1)
Lohko A2 (välierä 2)
Lohko B voittaja
Lohko B1 (välierä 2)
Lohko B2 (välierä 1)
Lohko C voittaja
Myllyhaka
Nokia
Nokian koulu
Nokianvirta
Orivesi
Pirkkala
Rahola
Sampo
Tammela
Tesoma
Tottijärvi-Vahalahti
Viholan koulu
Vuores
Välierä 1 häviäjä
Välierä 1 voittaja
Välierä 2 häviäjä
Välierä 2 voittaja
Wivi Lonn
Ylöjärvi

Koulufs 7-8 lk pojat (39)

A1/B2
B1/A2
C1/D2
D1/C2
Etelä-Hervanta
Fista
Harjuniitty
Hatanpää
Juhannuskylä
Kaarila
Kaukajärvi
Linnainmaa
Lohko A1
Lohko A2
Lohko A3
Lohko B1
Lohko B2
Lohko B3
Lohko C1
Lohko C2
Lohko C3
Lohko D1
Lohko D2
Lohko D3
Nokia
Nokianvirta
Orivesi
Pohjois-Hervanta
Puistokoulu
Sampo
Saukonpuisto
Tampere
Tesoma
Välierä 1 häviäjä
Välierä 1 voittaja
Välierä 2 häviäjä
Välierä 2 voittaja
Wivi Lönn
Ylöjärvi

Koulufs 7-8 lk tytöt (23)

A-lohkon 1.
A-lohkon 2.
A-lohkon 3.
B-lohkon 1.
B-lohkon 2.
B-lohkon 3.
C-lohkon 1.
C-lohkon 2.
C-lohkon 3.
Etelä-Hervanta
FISTA
Harjuniitty
Hatanpää
Kaarila
Kaukajärvi
Kämmenniemi
Linnainmaa
Metsäkylä
Nokianvirta
Pohjois-Hervanta
Sampo
Tesoma
Wivi Lönn

Piirijoukkue (3)

ottelu
Peruttu
Peruttu ottelu